Papritur shpërthen në lot, çfarë ndodhi me Beatrix?

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar se nuk i fsheh emocionet. Rrugëtimi i saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë me emocione të forta mes buzëqeshjes, lotëve dhe dashurisë. Një natë më parë Beatrix pa priur ka shpërthyer në lot. Arsyeja është se në …